Anasayfa Kulübümüz A Takımı Altyapı Üye Girişi Duyurular Haberler Maçlarımız İletişim
ARA
HAFTANIN MAÇI
3.Hafta
     
Atatürk Olimpiyat Stadyumu
16:30
15 Eylül Cumartesi
Duyurular
 
 
ALTYAPIMIZDAN `BİRLİKTELİK` ZİYARETİ
Facebook Paylaş
 
 

Fethiyespor Altyapı hocalarımız, Asbaşkanımız ve Altyapı koordinatörümüz Murat Tiryaki önderliğinde Teknik Direktörümüz Levent Eriş`e ziyarette bulundular.

2018-19 Sezonu ilk iç saha maçına çıkacak olan takımımıza altyapımızdan moral ziyareti gerçekleşti. Teknik Direktörümüz Levent Eriş ve yardımcılarına çiçek takdim ederek uzun maratonda başarılar dileyen Asbaşkanımız Murat Tiryaki, her zaman `birlikteyiz` mesajı verdi.

Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Levent Eriş; `Murat Bey nezdinde tüm hocalarıma teşekkür ediyorum, bu zorlu maraton öncesi camia içerisi birlik ve beraberlik çok şey ifade ediyor aynı yoldayız ve her zaman tek yumruk olmalıyız başarı böyle kazanılıyor` dedi.

Asbaşkanımız ve Altyapıdan sorumlu yöneticimiz Murat Tiryaki; `Herşeyden önce aile olmak çok önemli, bizim mottomuz her kesime hitap ederek `birlik ve beraberlik` duygusunu ön plana çıkartmaktı. Bugün Levent hocamız ve ekibini ziyaret ederek destek ve başarı dileğinde bulunduk, birliğin olduğu yerde her zaman başarı vardır, güzel günlere hep birlikte ulaşacağız` dedi.

 
 
 
Habere yorum yazmak için üye olun   Habere yorum yazmak için üye girişi
 
 
 
   
FOTOĞRAF
GALERİSİ
 
 
   
VİDEO
GALERİSİ
 
 
   
Teşekkür
Mektupları
 
 
   
ZİYARETÇİ
DEFTERİ
 
 
   
FACEBOOK  
 
   
TWITTER  
 
HAVA DURUMU
 
FETHİYE :
DALAMAN :
 
 
 
 
  CopyRight 2010 Fethiyespor | Designed by Birdenbire.