Anasayfa Kulübümüz A Takımı Altyapı Üye Girişi Duyurular Haberler Maçlarımız İletişim
ARA
HAFTANIN MAÇI
3.Hafta
     
Atatürk Olimpiyat Stadyumu
16:30
15 Eylül Cumartesi
Duyurular
 
 
ONURSAL BAŞKANIMIZ GELENEĞİ DEVAM ETTİRDİ
Facebook Paylaş
 
 

Fethiye Belediye Başkanı ve Onursal Başkanımız Behçet Saatcı, geleneksel sezon öncesi yemeği`nde camiamızı bir araya getirdi. Her yıl sezon başında geleneksel olarak verilen yemeğe Fethiye protokolü, yönetimimiz, teknik heyet ve futbolcularımızın yanı sıra  eski başkanlarımız da katıldı. Futbolcularımız, Şanlıurfa deplasmanı öncesi kaynaşma ve motivasyon için güzel bir yemek olduğunu kaydederek, Onursal Başkanımız Behçet Saatcı’ya teşekkür ettiler. Başkan Saatcı futbolcularla birlikte oturarak, sezon öncesi düşüncelerini paylaştı.

 

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiyespor’un ve Fethiyesporluların başarıya ihtiyacı olduğunu ifade ederek, Fethiye protokolünün yanlarında olduğunu ifade etti.

 

Başkan Saatcı, “Birlik ve beraberlik Fethiyespor’u başarıya taşır”

Protokol, eski başkanlar, Fethiyesporlu futbolcular ve yönetimi, yemeğin girişinde karşılayan Başkan Saatcı, hedefin her daim ligin üst sıraları olduğunu kaydederek, “Protokol,

 Eski başkanlarımız, futbolcularımız, yönetim, teknik heyet ile birlikteyiz. Hoş ve keyifli bir ortam oldu. Davetimize katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Öncelikle sakatsız, kazasız, belasız sonra ise başarılı bir sezon diliyorum. Levent hocamın geçen sene göreve başlamasından sonra gerçekten kulüp farklı bir noktaya doğru gitmeye başlamıştı. Sayın Başkan ve hocamızın, iki tecrübeli ismin takımımızı başarıya götüreceğine inanıyorum. Bu birlik ve beraberlik inşallah Fethiyespor’u başarıya taşır” diye konuştu.

 

Ferizcan, “Tüm gayretimiz Fethiyespor’u şampiyon yapmak için…”

Fethiyespor Kulübü Başkanı Mustafa Ferizcan ise, Fethiyespor’a şimdiye kadar verdiği desteklerden dolayı Başkan Saatcı’ya teşekkür ederek konuşmasına başladı. Başkan Saatcı’nın her zaman Fethiyespor’un yanında olduğunu söyleyen Ferizcan, “Onursal Başkanımızın bizi böyle bir yemekte bir araya getirmesinden memnuniyet duyuyorum. Sayın Başkanımızın önderliğinde camiamızın hak ettiği hedeflere ulaşması adına bütün çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Aramıza yeni katılan futbolcularla Fethiyespor’u hak ettiği yerlere getireceğiz. Fethiye protokolü ve Sayın Behçet Başkanımızın bizlere verdiği desteğe layık olmaya çalışacağız. Şu an nasıl mutluysak, sezon sonunda da inşallah burada şampiyonluk kutlaması için bir araya geldiğimiz bir yıl olsun. Bütün çalışmalarımız gayretimiz bu yönde. Allah bizleri mahcup etmesin. Başkanımız Behçet Saatcı’ya liderliğinden dolayı da ayrıca teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

 

Eriş, “Bu takımı şampiyon yapacağız”

Fethiyespor Teknik Direktörü Levent Eriş ise, “Behçet Saatcı gibi Fethiye’nin ve ülkemizin önemli değerlerinden birisiyle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bugün bir arada olmamızı sağladığı için Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Sayın Behçet Başkan, Fethiyespor’dan desteğini esirgemiyor. O yüzden Sayın Başkan’ın başını yukarlarda gezdireceğiz, bu takımı şampiyon yapacağız. İnşallah bu mutluluğu yaşamak istiyoruz” dedi

 
 
 
Habere yorum yazmak için üye olun   Habere yorum yazmak için üye girişi
 
 
 
   
FOTOĞRAF
GALERİSİ
 
 
   
VİDEO
GALERİSİ
 
 
   
Teşekkür
Mektupları
 
 
   
ZİYARETÇİ
DEFTERİ
 
 
   
FACEBOOK  
 
   
TWITTER  
 
HAVA DURUMU
 
FETHİYE :
DALAMAN :
 
 
 
 
  CopyRight 2010 Fethiyespor | Designed by Birdenbire.