Anasayfa Kulübümüz A Takımı Altyapı Üye Girişi Duyurular Haberler Maçlarımız İletişim
ARA
HAFTANIN MAÇI
3.Hafta
     
Atatürk Olimpiyat Stadyumu
16:30
15 Eylül Cumartesi
Duyurular
 
 
LEVENT ERİŞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
Facebook Paylaş
 
 

Teknik Direktörümüz Levent Eriş, Silivrispor ve Bandırmaspor maçlarıyla ilgili görüşlerini bildirdi.

PAY SAHİBİ FETHİYE VE ÇALIŞMA ORTAMI.

Fethiye basının hazır bulunduğu röportaj gününde Silivrispor maçı galibiyetinin PAY SAHİBİ KİMDİR VE KİMLERDİR ? sorusuna
`Mutlak suretle galibiyetin pay sahibi FETHİYE ve çalışma ortamıdır. Öncelikle hedefimiz ilk maçımızda galip gelerek güzel bir başlangıç yapmaktı ve bunu başardık.

ELİMİZDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK.

4 günde herşeyi değiştirmiş olamayız, birlik ve beraberlik ortamını kısa sürede sağlamaya çalıştık ben burdan sizin nezdinizde Belediye Başkanımız Behçet Saatcı, Kulüp Başkanımız Mustafa Ferizcan ve yöneticilerimize özellikle de Fethiyespor taraftarlarına çok teşekkür ediyorum.

HAYALLER VE GERÇEKLER VARDIR.

Önümüzdeki maçlarla ilgili gelen sorulara da açık bir şekilde cevap veren Eriş `Hayaller ve Gerçekler vardır, hayallerimize ulaşmak için gerçeğimiz olan şu an ki sıralamadan yukarılara çıkmamız gerekiyor, Silivrispor maçı 1. hedefimizdi ve 3 puana ulaştık, şimdi önümüzdeki 3 maçtan da puan yada puanlar almak istiyoruz. Bandırmaspor çok iyi bir takım ve bulunduğu konum itibariyle bunu herkese gösterdiler ama asla yenilmeyecek bir takım değilleri doğru strateji ile sahaya çıkacağız ve istediğimiz almaya çalışacağız` dedi.

ACI EŞİĞİNİ ÖĞRENECEKLER.

Sakatlıklarla ilgili gelen soru üzerine ` Oyuncularım acı eşiğini öğrenecekler, kalan 3 haftada fedakarlık yapmamız ve yapmaları gerekiyor. Şu anda sezonu kapatan Onur Garip ve devreyi kapatan Berat ile Ömer var bu sebepten dolayı üzgünüz ama geride kalan oyuncularımız gerekeni yapacaklardır. Geçen sürede ciddi sakatlıklar yaşanmış ki zaten bulunulan duruma en büyük etkendi bu bana göre fakat sakatlıkları kimseye bağlayamam, buraya her gelen meslektaşım iyi şeyler yapmaya çalışmış futbolun cilveside sakatlıklardır` dedi.

TARAF OLAN TARAFTARDIR.

Açıklamalarının son bölümünde taraftarlarımıza teşekkür eden Eriş; Son yıllarda çok üzülmüşler ve biz artık üstümüzde bulunan kara bulutları yok etmek istiyoruz, tek amacımız taraftarımızın yüzünü güldürmek. Silivrispor maçında güzel bir ambiyans vardı ama daha iyi olacaklarına eminim Beni ve teknik heyetimi böyle ağırlamaları bizleri çok mutlu etti, Taraf olan taraftartır ben hep bunu söylerim, taraftarımızın tarafı hep bizimle olsun güzel bir beraberlikle hakettiğimiz yerlere dönelim` dedi.

 
 
 
Habere yorum yazmak için üye olun   Habere yorum yazmak için üye girişi
 
 
 
   
FOTOĞRAF
GALERİSİ
 
 
   
VİDEO
GALERİSİ
 
 
   
Teşekkür
Mektupları
 
 
   
ZİYARETÇİ
DEFTERİ
 
 
   
FACEBOOK  
 
   
TWITTER  
 
HAVA DURUMU
 
FETHİYE :
DALAMAN :
 
 
 
 
  CopyRight 2010 Fethiyespor | Designed by Birdenbire.