Anasayfa Kulübümüz A Takımı Altyapı Üye Girişi Duyurular Haberler Maçlarımız İletişim
ARA
HAFTANIN MAÇI
34.Hafta
     
Fethiye Şehir Stadı
15:30
5 Mayıs Cumartesi
Duyurular
 
 
FETHİYESPOR`DA LEVENT ERİŞ DÖNEMİ BAŞLADI
Facebook Paylaş
 
 

FETHİYESPOR`DA LEVENT ERİŞ DÖNEMİ BAŞLADI

 

Fethiyespor, teknik direktör Levent Eriş ile 1.5 yıllık anlaşmaya vardı.

Bugün kulüp binasında Fethiye Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Behçet Saatcı’nın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde Levent Eriş kendisi Fethiyespor’lu yapan sözleşmeyi imzaladı.

Samimi bir ortamda geçen imza töreninde Belediye Başkanımız Behçet Saatcı, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Ferizcan ve Teknik Direktörümüz Levent Eriş açıklamalarda bulundu.

Her zaman istikrardan yana olduğunu belirten SAATCI ‘Mustafa başkan ve yönetimine güvendiğimiz gibi Levent hocamıza da güveniyoruz, bu anlaşma her 2 taraf için özellikle lacivert beyazımız için hayırlı olsun’ dedi.

Yönetim kurulu başkanımız Mustafa Ferizcan’da Levent hocamıza hayırlı olsun derken ‘ Artık herkesin istediği Fethiyespor’u sahada göstermek istiyoruz, özellikle belirtmek isterim ki Levent hocamızla anlaşmamız etik bir şekilde oldu son günlerde çıkan haberlerde sessizliğimizi koruduk çünkü gereksiz polemiklere girmek istemiyoruz’ dedi.

Teknik direktörümüz Levent Eriş ise Belediye Başkanımız Behçet Saatcı’ya teşekkür ederek konuşmasına başlayarak, kendisine güvenen herkesin beklentisini boşa çıkartmayacağını, tek bir çatı altında toplanarak istenilen ve özlenilen günlere geri döneceğimiz söyledi.

 
 
 
Habere yorum yazmak için üye olun   Habere yorum yazmak için üye girişi
 
 
 
   
FOTOĞRAF
GALERİSİ
 
 
   
VİDEO
GALERİSİ
 
 
   
Teşekkür
Mektupları
 
 
   
ZİYARETÇİ
DEFTERİ
 
 
   
FACEBOOK  
 
   
TWITTER  
 
HAVA DURUMU
 
FETHİYE :
DALAMAN :
 
 
 
 
  CopyRight 2010 Fethiyespor | Designed by Birdenbire.